Koordynacja

Osobą odpowiedzialną za projekt jest dr Katarzyna Dembicz. Kwestie związane z opracowaniem  wywiadów jakościowych i ilościowych przeprowadzanych na potrzeby projektu koordynuje mgr Ewelina Biczyńska.


KatarzynaDembicz, latynoamerykanistka, geograf. Specjalizuje się w kwestiach rozwoju regionalnego, procesach demograficznych i społecznych w Ameryce Łacińskiej, Od 1992 roku zatrudniona w CESLA UW. Obecnie na stanowisku adiunkta. Aktualne obowiązki: redaktor naczelny czasopisma "Ameryka Łącińska. Kwartalnik analityczno-informacyjny", odpowiedzialna za stronę internetową CESLA UW, sekretarz generalny REDIAL (Red Europea de Investigacióny Documentación sobre América Latina .
 *****

Ewelina Biczyńska, socjolog, badacz, studentka Centrum Studiów Latynoamerykańskich (CESLA). Ukończyła socjologię na Uniwersytecie Warszawskim (2009), studiowała także na Uniwersytecie w Lund w Szwecji.
Od 2008 roku pracuje w agencji badawczej TNS OBOP jako badacz ilościowy, gdzie zdążyła poprowadzić od założeń do wniosków - kilkadziesiąt projektów; polskich i międzynarodowych
W 2009 roku rozpoczęła studia w CESLA UW, gdzie między innymi, kontynuuje i rozwija swoje zainteresowanie socjologią miasta, tym razem latynoamerykańskiego. Wśród regionów Ameryki Łacińskiej interesują ją przede wszystkim Karaiby, Meksyk i Kolumbia.No hay comentarios:

Publicar un comentario